Skiareál pod Pradědem


HOTELOVÝ, KONGRESOVÝ, SPORTOVNÍ A TURISTICKÝ AREÁL POD PRADĚDEM

CENÍK UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ.

Poloha

Hotelový, kongresový, sportovní a turistický areál se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku na silnici č. 445, která spojuje Rýmařov a Karlovu Studánku u obce Dolní Moravice. Leží v nadmořské výšce 610 m přibližně 10 km od nejvyšší hory Moravy a Slezska - Pradědu (1492 m n.m.), která patří k nejnavštěvovanějším střediskům.

V oblasti se vyskytuje několik národních přírodních rezervací a jsou zde vynikající podmínky pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře, ale i pro milovníky turistiky a cykloturistiky. Velké množství jeskyní, kaskád, vodopádů, vynikající lyžařské podmínky a nádherná příroda láká po celý rok do Jeseníků množství tuzemských i zahraničních turistů.

Okolí hotelu s horou Praděd

Ubytování

Hotelový, kongresový, sportovní a turistický areál Avalanche nabízí komfortní ubytování v budovách hotelu***, ve třech samostatných penzionech****, a nově i v sedmi bungalovech a 7 apartmánech. Přízemní části budov jsou řešeny bezbariérově. Každý pokoj v budově hotelech a penzionech mají vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem, TV. Aktuálně je ubytovací kapacita cca 190 míst, v tomto roce po dostavbě bude zvýšena na 300 míst.

Pro zvýšení ubytovací kapacity v oblasti Hrubého Jeseníku byly za podpory Regionálně operačního programu Moravskoslezského kraje vybudovány 4 nové penziony s celkovou ubytovací kapacitou 40 lůžek. V penzionech se nezapomnělo ani na handikepované občany a 8 lůžek je řešeno jako bezbariérových. Každý penzion je rozdělen do 6 samostatných luxusně vybavených apartmánů s elektrickým krbem, s překrásným vnitřním designem, kuchyňkou, minibarem, televizorem a sociálním zařízením.

Dotační penziony

Restaurace a stravování

V areálu hotelu naleznete restauraci s dětským koutkem. V létě je možno využít terasu a poobědvat pod širým nebem. Pro ubytované hosty nabízíme několik variant stravování formou polopenze, plné penze či výběru z jídelního lístku. Snídaně jsou řešeny formou bufetu.

Aktuálně nabízíme

- hotelové parkoviště
- recepce
- restaurace, bar
- venkovní terasa
- 9 KONFERENČNÍCH SÁLŮ - kongresová turistika
- pořádání školení, společenská místnost
- VINNÝ SKLEP
- večerní program - na objednání
- PROFESIONÁLNÍ HŘIŠTĚ s využitím k většině sportů
- RELAXAČNÍ CENTRUM - SAUNA, MASÁŽE (na objednání)
- BILLIÁR, ŠIPKY
- úschovna lyží a kol
- dětské hřiště
- TENISOVÝ KURT
- půjčovna kol
- BOWLING A NOČNÍ BAR

Vinný sklep Solná jeskyně v hotelovém komplexu Avalanche Bazén

Více info na stránkách hotelu Avalanche. www.avalanche-hotel.cz

Teambuildingové firemní akce v Jeseníkách

Informace ke stažení ZDE.

Více info na stránkách http://www.z-agency.cz

INFOLINKA NA TEL.: +420 554 254 099, +420 777 742 405