O SPOLEČNOSTI

Společnost Infogold s.r.o. se zabývá investiční, realitní a developerskou činností v oblasti cestovního ruchu.
Věnujeme se přípravě a realizaci projektů v oblasti Hrubého Jeseníku, v úpatí nejvyšší hory Moravy a Slezska, Pradědu.

Hotelový komplex Avalanche, který je matkou celého komplexu jsme vybudovali před 10ti lety. Za tuto dobu jsme díky investorům, developerským a realitním plánům vybudovali další 3 penziony****, sedm bungalovů, vinný sklep, lázeňský dům, novou 4-sedačkovou lanovou dráhu, dvě tenisové hřiště a mnoho dalších. Toto vše jsme vybudovali v atraktivním prostředí CHKO Jeseníky.

V roce 2005 jsme uskutečnily první ročník Soutěže Miss Praděd, která se roku 2007 rozšířila o soutěžící ze zemí Visegrádské čtyřky. S rozšířením změnila i svůj název na Soutěž Superkrás.
Každoročně se soutěžního klání zúčastňují dívky z Česka, Slovenska, Polska, Maďarska.

Činnost společnosti

Nabízíme možnost kooperace při rozvojových projektech, kterých se účastníme v oblasti celého Jeseníku. Rádi mezi námi přivítáme zkušené partnery z různých odvětví (např.:provoz některých zařízení, jakou jsou např. relaxační domy, sportovní zařízení, SKIAREAL apod.).

V rámci realitní a developerské činnosti předáváme značnou část kompetencí, finančních možností i umisťování našich investičních zdrojů za vysoké úplaty příslušným partnerům. Podrobnosti lze projednat ústně při konkrétních věcech.

Jedná se o možnosti zprostředkování našich služeb a úplaty za tyto služby, které jsou velmi vysoké. Nejlepší spolupráci v rámci těchto služeb máme v současné době např. s Čedokem a dalšími významnými realitními agenturami v republice. Naše společnost působí na trhu více než 10 let. Nabízíme obchodní prostory a zároveň nabízíme i pomoc při organizování vašich aktivit.

V dalším období je naplánována výstavba několika velmi zajímavých objektů v celém areálu hotelu – ať jde již o lázeňský provoz, kulturní a sportovní středisko. Tyto nemovitosti hledají své vlastníky.


INVESTIČNÍ MOŽNOSTI


Spolupráce je jedinou možností pro rozvoj oblasti, každý je vítán každý tuto spolupráci vytváří suverénně, nevstupuje do žádné společnosti, suverénně i poskytuje své služby, či je suverénním vlastníkem některé z nemovitostí. Navzájem je s naší společností spjat pouze smlouvami a společným zájmem o vytvoření zajímavého fungujícího celku.

Vyhlašujeme tedy také možnost spolupráce – podílení se formou subdodávek a dodávek a pevných uzavřených smluv v rámci těchto projektů-zboží, služby, stavební činnosti k provozu jednotlivých nemovitostí, tzn. Vybavení místností jako je nábytek, texilie, …a další služby.

Více na stránkách www.develop-investice.cz.

Similar Posts